Lai Jūs varētu pieņemt labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem.

Izvēlies attiecīgo aizdevēju

1aizdevums
1lizings
Altero
Ātrais.lv
Banknote.lv
Bigbank
Bino
Creamcredit
Credit24
Crediton
Ferratum
Finanza
Greencredit
Iespēju kredīts
Kimbi.lv
Kredits365
Kredits7
Ladyloan.lv
Latcredit
LatKredits
Latvijas Hipotēka
Lkcentrs
Minicredit
Mogo
Moneza
NordCard
Ondo
ONEfinance
Open Credit
Privatbank
Sauleskredits.lv
SAVAcard
Sefinance
SMScredit
SohoCredit
Tavsaizdevums
Tfbank
Viacredit
Viasms
Vitacredit
Vivus
Vizia

Pēdējās atsauksmes

Sauleskredits.lv
Ērts risinājums.
Bigbank
Ilgus gadus esmu bijusi Bigbank kliente. Esmu atdevusi vairākus aizdevumus pirms termiņa. Viss bija perfekti un pārskatām, darbinieki laipni un atsaucīgi. Līdz šim brīdim. Pieteicos jaunam kredītam, kuru izskata nu jau 3 dienas. Visi iepriekšējie ir izskatīti vienas darba dienas laikā. Esmu iesniegusi godprātīgi visu kontu pārskatus. Divas reizes. Joprojām nav labi, jo nav redzami izejošie/ienākošie maksājumi. Nesaprotu, ko tur var neredzēt, ja viss tur ir. Komunikācijas ar 1 dienas intervālu. Ļoti slikts un gauss swrviss. Turpmāk metīšu līkumu šai iestādei.
Vivus
Briesmiga kompanija. Nevienam neiesaku. Crefo pieci minusu parads karajad 20 dienas. Atlikums nesakrit. Nepartraukti atgadinajumi. Neviens jau nav dumjs vai gara vajs, lai ta butu nepieciesams darit.
Mogo
Ritīgs krāpnieku kantoris! Atdod mašīnu atpakaļ un vēl paliec parādā ! Mogo ir ritīgi rīkļu rāvēji un klientu maldinātāji!!!Noplēsīs deviņas ādas un vēl būsi parādā!NEIESAKU NEVIENAM ŠO KANTORI!!!!
Mogo
MĀNA KLIENTUS! PIELIEK IKMĒNEŠA MAKSĀJUMU UN VĒL PAGARINA TERMIŅU DIVUS GADUS UZ PRIEKŠU KLIENTAM PAR TO NEZINOT.
1aizdevums
Zagļinekas vairāk. Neņemiet nemūzām neatmaksāsiet, naudas izzagšana nekas vairāk..
Tfbank
Neiesaku nevienam.Man arī vajadzēja ieskaitīt 200 eiro,kuri ir pie kredīta summas un par kuriem jāmaksā procenti.Nozelojami.
Viasms
Paldies ! ļoti pateicīga! procenti ir zemi salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem.
Tfbank
Es arī neiesaku.1kart parakstīju līgumu kuru kurjers atveda.2kart tf bank pateica lai gaida naudas izmaksu,ļoti gaidīju.kad sāku interesēties kad būs naudas izmaksā.pasaka ir atteikts.a neviens pat nepaziņoja.un nesaprotu kāda velna pēc bija jāparaksta līgums.no kura nekads labums nav.kopuma nervi beigti.
Bino
Laba atsauksmeLabu jūsu kompānijai!
to top